Bizi Arayın: 0 212 872 24 92
Pilates Akademi Beylikdüzü, Haritada bul
 

Pilates Akademi Beylikdüzü Hakkında

Tüm Pilates ekipmanları ile özel çalışmalar için dizayn edilmiş pilates merkezimizde Reformer ve yardımcı Pilates aletlerinin de kullanımıyla çalışmalarınıza katacağımız çeşitliliğin yarattığı tatmin, çalışma mekanının size sunduğu detaylarla vücudunuza ve ruhunuza hitap ediyor. Çalışma saatlerimiz tamamen sizin kişisel programınız belirlenmekte.

Akademi Pilates'in hem egzersiz hem bir tedavi sistemi olmasından ötürü işin sağlık boyutuna da ayrıca değer vermektedir. Derslere başlamak isteyen öğrencilerin önce sağlık geçmişleri araştırılarak ve özel bir yağ ölçüm sistemiyle kas, yağ oranı, sorunlu bölgeler,-varsa- iç organların etrafındaki yağlanmalar tespit edilerek ve öğrencinin talepleri, sağlık durumuyla beraber değerlendirilerek bir çalışma takvimi hazırlanmaktadır.

Biz, Pilates Akademi'de herhangi bir üyelik satın almadan özel olmanın keyfini çıkartmanızı, eğitmenle birebir çalışma ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz.

Beylikdüzü Pilates Akademi

Pilates Akademi Beylikdüzü'nde Hizmetinizde!

Joseph Pilates’in bir insanı bedeni ve ruhu ile mutlu etmek ilkesini, önem ve iyi hizmetle yoğurup
sizlere sunmanın keyfini Nişantaşı'ndan sonra Beylikdüzü şubemizle de yaşıyoruz. Zihnin, vücut üzerindeki akıl almaz büyüsünün keşfidir, Pilates. Joseph Pilates’in ‘’Doğru yapılan iki hareket, düşünmeden ve kontrolsüzce yapılan on hareketten daha iyidir’’ Pilates Akademi ekibi olarak, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ücretsiz demo dersi almak veya bize sormak istediğiniz sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Beylikdüzü Pilates Akademi

Beylikdüzü Plates sağlıklı yaşam merkezi sizler için faaliyete geçmiş olup amacı pilates konusunda Joseph H. Pilates'in ilkeleri doğrultusunda müşterilerimize sağlıklı yaşamın kapılarını açmaktır. Amacı orijinal pilates yöntemleriyle MAT ve REFORMER üzerinde egzersiz uygulamaları yaparak müşterilerimizin hem sıkılaşmasını hem de skolyoz, bel fıtığı, osteoporoz, kifoz gibi sağlık problemleri konusunda bilinçlendirilip kaslarını güçlendirerek ileriki dönemlerde bu rahatsızlıkardan kurtulmalarına yardımcı olmaktır.

Sizde uzman egitmen kontrolünde orijinal pilates egitimi almak isterseniz sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Lütfen pilates eğitimi aldığınız yerlerde eğitmenlerin sertifikalarını sorunuz ve özelliklede pilates mat yada reformer sertifikaları olup olmadığından emin olmadan pilatese başlamayınız. Pilates etkin bir metoddur ancak yanlış uygulanması sizlere kalıcı zararlar verebilir ve uzman eğitmenler eşliğinde yapılması zorunludur. Beylikdüzü Pilates Salonları ve Merkezleri kategorisinde sizlere pilates dersi/kursu vermenin mutluluğu içindeyiz.

Tıklayın ve bize Ücretsiz SMS gönderin.

İletişim BİLGİLERİ:

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. 
No:3 (Medicana Hastanesi Çaprazı) BeyCity Çarşı Kat:1 D:78 Beylikdüzü, İstanbul
Tel: 0 212 872 24 92
Tel: 0 532 262 89 81